Malý Jan (Praha 1898 - 1954)
U vody, signováno a datováno vpravo dole Jan Malý 1942, olej/plátno, 60,5 x 95 cm, lehce poškozený rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 40.000,-
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 32.000,-
Malý Jan (Praha 1898 - 1954)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |